Завантаження
00
Project Header Image
Apartment design

144ID

LOCATION KHARKIV
YEAR 2016
AREA 187
The initial plan of the apartment looked like a rather boring and "stiff" decision. With the analogy of the movement of chess pieces - it is possible to walk with a horse only. This association works vividly while taking a closer look at the parameters of the apartment and imagining how limited you are allowed to move within the given limits of the corridor system. Our first task was to "free" the movement, to make it more creative. The new interior should encourage contact and communication, be harmonious tool for a full of endless moves and combinations game.
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
ПРО ПРОЕКТ

Так з'явилася нова логіка планувального рішення та... скляний куб –що поєднує високотехнологічну функцію і створює новий простір. В нього ми помістили кухню. Кухні не випадково приділено особливу увагу - одягнувши її в куб та виділивши внутрішню атмосферу, ми створили ефект модної "лабораторії" смаку, сучасної кухні як перформансу.

Прохідна скляна перегородка з боку вітальні та житлової зони та додатковий вхід зі сторони передпокою (для зручності завантаження кухні та можливості її використання кухарем) – оптимальні варіанти для комфортного "проживання" різноманітних життєвих ситуацій.
Single Image
Single Image
Single Image
ПРО ПРОЕКТ

Центром елегантної вітальні став стіл італійської фабрики Potocco, нове оздоблення якого розробили дизайнери Materia174 спеціально для цього інтер'єру. Фабриці настільки сподобався результат, що така комбінація оздоблень була внесена у стандарт, а фотографії інтер'єру в каталог та на сайт фабрики.

ДЕТАЛІ

Кабінет – майстерню господині розмістили неподалік входу. Для реалізації творчих завдань потрібна атмосфера, що сприяє гармонійному процесу. В даному випадку релаксуючим фоном обраний спокійний селадоновий відтінок зеленого, а мармурове протяжне підвіконня служить місцем сили (для зосереджених медитацій).

Single Image
Single Image
ПРОЦЕС

Проект було реалізовано у нашому улюбленому форматі співпраці: замовники були присутні на будівництві лише тричі. З моменту знайомства і до в'їзду господарів у квартиру минуло шість місяців. Останні 2,5 місяці власники взагалі не з'являлися на об'єкті, щоб не зіпсувати «вау-ефект», і на момент здачі були вражені. За їхніми словами, ми повністю виправдали очікування.

Single Image
Single Image
Single Image
Single Image