Завантаження
00
Project Header Image
House design

165ID

LOCATION ISRAEL, KESARIA
YEAR 2017
AREA 538
This is the interior of the house designed by us, which is located in a latitude with plenty of scorching sun and heat. While almost the whole year the main environment is burnt monochrome land, it was decided to make rich and contrasting interior. On the association of shadows, like coolness - oasis in a desert.
Single Image
Single Image
ПЛАНУВАЛЬНЕ РІШЕННЯ

Весь перший поверх будинку займає спільна зона. Довга частина Г-подібної форми будинку віддана під групу вітальні зі столом. У короткій розмістилася кухня з виходом у гараж. Другий поверх – приватна зона спалень. Стіни, що виходять у внутрішній двір повністю засклені від підлоги до стелі на обох поверхах. Величезні елементи скління здатні розсуватися, об'єднуючи інтер'єр із внутрішнім двором, коли це дозволяє погода та вимагає контекст.

Single Image
ДЕТАЛІ

Вхідні двері – фетиш у будинках ізраїльтян. Вище, ширше, далі та сильніше – це про них. Ми виділили їм двосвітній простір сходового холу і обшили оздобленням в рівень зі стіною, створюючи відчуття їх особливої повнорозмірності.

Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
ДЕТАЛІ

Масивні щільні штори функціонально замінюють зовнішні ролети, необхідні за кліматом у цій широті, і декоративно пом'якшують велику кількість бетону в інтер'єрі.

Single Image
Single Image
РОЗМІР МАЄ ЗНАЧЕННЯ
Сучасна кухня не має меж. Перше, що однозначно хочеться відзначити, це звичайно ж її розмір – фабрики всі як одна змагаються за першість у кого двері будуть ширші, стелаж вище, а острів довший. Чому? Сьогодні кухня це не "брудна зона", а місце кулінарного перфомансу, а значить її господар повинен почуватися на сцені.