Завантаження
00
Project Header Image
Architecture

AR185

LOCATION ODESA
YEAR 2017
AREA 295
This modern country house for two has a unique location on the coast of Black Sea and close to the Luzaniv forest, the plantations of which are considered especially valuable due to the beneficial properties of shrubs and trees growing on its territory. The forest ecosystem which is combined with the marine climate is perfect for life. In front of the bureau was the task of finding the perfect balance between nature and architecture, minimizing the impact on environment.
Single Image
Single Image
Single Image
ПЛАНУВАЛЬНЕ РІШЕННЯ

Нам дісталася ділянка неправильної умовно трикутної форми, гіпотенуза, якого витяглася уздовж дороги, що веде до ділянки, а вершина врізалася в ліс. Ми прагнули максимально вписати будинок у ландшафт лісу, віддалити від дороги та залишити максимум ділянки для її сприйняття. Так народилася незвичайна трикутна форма будинку, вписана до його ділянки.

Single Image
ПРО ПРОЕКТ

Головний фасад створює враження будинку з та для сосен, витончена грація яких отримує щоразу нове візуальне звучання завдяки інноваційним формам та матеріалам. Усередині лаконічна форма з бетону, скла та каменю пом'якшена навколишньою природою, що домінує в організації інтер'єрів житла.

Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
ПРО ПРОЕКТ

Огородження та будинок для охорони також підпорядковані загальної філософії близькості до природи та злиття з нею. Галявина перед будинком навмисне однорідна і чиста, визначає собою простір і служить буфером від сторонніх очей та вух. Тут є все, щоб побути вдвох і віч-на-віч із природою.

Single Image
Сподобався проект?

Перейти до інтер'єру