Завантаження
00
Project Header Image
Architecture House design

AR78

LOCATION KHARKIV
YEAR 2016
AREA 215
The basis for a design concept was the image of a nest, in which there is a deep component of a shelter, a place of pacification and peace. The house that is dreamed of, and to which you return like a bird to the nest. Comfort is literally poured into the air, everything contributes to sybarism and laziness.
Single Image
Single Image
ДЕТАЛІ

Чорний контур каміна нагадує дух старого скандинавського будинку, що здасться трохи еклектичним для загальної респектабельної обстановки, але цією ретро-нотою надає обстановці особливу тональність «теплого гнізда» у зеленому лісі.

Single Image
Single Image
ПРО ПРОЕКТ

Шляхетна простота, близькість до природи та м'яке світло – ось чим примітний цей будинок. У просторих кімнатах варіюються на всі лади природні кольори, панують натуральне дерево та камінь, льон та бавовна. З вікон відкривається чарівний вид на світ – навколишній ліс є прикладом того, яку велику увагу господарі приділяють справжності.

Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
ПРО ПРОЕКТ

Спальня "п'янить" відтінком червоного вина. Він дорого та благородно відтіняє припудрені текстури натурального льону на ліжку та сірого-блакитного полотна на кріслі. Власники тут знаходять м'який затишок та спокій.

ПРО ПРОЕКТ

Сімейні уподобання фокусуються навколо двох полюсів. З одного боку, господарі вірні класичному шику. Їм подобається елегантні меблі, розкішні оздоблення, з іншого –затишний дизайн, приємний дитячим відчуттям та фантазіям.

Достаток вільного простору для дитячих витівок, яскравість атмосфери для маленьких героїв, вдало сплановані системи зберігання безлічі дитячих іграшок та речей, – ні одна дитяча кімната не буде бездоганно організованою, якщо в ній панує безлад.
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image