Завантаження
00
Project Header Image
НoReCa

The Varenik

LOCATION KYIV
YEAR 2017
AREA 81
Fast food restaurant "The Varenik" breaks all the laws of its genre, starting from the way of cooking to the design and atmosphere. We all know that harmful fast food restaurants are actively closing, but new establishments are coming to replace their generation - fast casual, in which attention is paid even to the most seemingly insignificant little things.
Single Image
ДЕТАЛІ

Незважаючи на посилання до культурних українських традиції, такими як візерунок калини або орнамент вишиванки на білих стінах, тут все дихає експериментом та сучасними декоративними рішеннями. Унікальні арт-об'єкти, створені спеціально для цього проекту, є смисловою домінантою, наприклад, величезні предмети кухонної начиння, вишукуванні в ряд, або ж повислі в повітрі пташині гнізда, звиті вручну.

Single Image
Single Image
ПРО ПРОЕКТ

До речі, популярна сьогодні hand-made тенденція співзвучна і самій технології приготування блюд: вареники готують на відкритій кухні.

Одним із головних об’єднуючих прийомів можна назвати оригінальне освітлення. Масштабна структура, створена з дисків, які імітують спили натурального дерева, немов парує в просторі, народжуючи незвичайні асоціації кухні на межі минулого та майбутнього.
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
MATERIA174

З кожним роком зміна поколінь відчувається все гостріше, молоді центеніали вже давно не діти, більшість з них вже досягли свого повноліття, у зв'язку з цим їх потреби починають помітно змінюватись та впливати на багато речей довкола.

Наприклад, відмінні риси та особливості їх характерів (такі як підвищене візуальне сприйняття і економне ставлення до свого часу) спричинили значні зміни у гастрономічній культурі споживання. Іншими словами, все, що ми асоціюємо з брендом, повинно мати стильний, модний вигляд, тобто сучасний, а головне, унікальний дизайн. Навіть одна не круто виконана деталь може відштовхнути від продукту, така упередженість нового покоління молоді. У будь-якому випадку всі зміни, що зазнаються, тільки покращують фуд-індустрію та, відповідно, підуть на користь і нам. Адже тепер ми встигаємо насолодитися якістю дизайну навіть у повсякденному поспіху. Можливо на наступному щаблі еволюції фуд-корту на нас чекають абсолютно нові технології, про які ми ще не здогадуємося і не можемо уявити. Future is now.
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image