Завантаження
00
Project Header Image
Architecture НoReCa

Victory Hall

LOCATION KHARKIV
YEAR 2013
AREA 1884
There is the object of reconstruction. The customer applied to us with the words: "Can you help me to choose a paint color to refresh the facade of the club?" I said: "Yes", and this is what happened ... What to do when you want to give people courage, make them believe that their desires are also can come true? The answer is to create an object where there are a lot of good fantasy, noble lightness, stunning novelty and color that pleases the eye.
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
ПРОЦЕС

Правильні ідеї приходять у творчому мейнстрімі, головне встигнути їх упіймати і не боятися спроектувати навіть те, що спочатку не знаєш, як збудувати. Чудовий приклад, який підтверджує подібну тактику, зчитується у реалізації стильної фасадної системи будівлі, при погляді на яку створюється ефект візуального возведення об'єкта. Звертаємо вашу увагу – рік реалізації фасаду 2012.

Single Image
Single Image
ПРО ПРОЕКТ

Графічні силуети «стволів» розкинулися по всій поверхні, оточуючи об'єкт і витягуючи на нову висоту. У цьому напрямі дизайнери рухалися, створюючи новий інтер'єрний жанр бенкетного залу. Декор побудований на об'ємній системі оздоблення стін, що представляє собою стилізацію хвиль.

Мотив рибки, яка виконує бажання, – данина традиційному казковому персонажу, який з самого дитинства вчить нас вірити у диво. Прислухайтеся до себе, відчуйте хвилюючий дух цього миру і повірте, що ваше бажання здійсниться.
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
ДЕТАЛІ

Флуоресцентний неон ховає недоліки та підкреслює блиск у очах. У піксельних візерунках легко сховається хамелеон-тусовщик. І жоден затятий інстаграммер не пройде повз електричних променів.

Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image