Завантаження
00
Project Header Image
Apartment design

106ID

LOCATION KHARKIV
YEAR 2017
AREA 124,8
The wish of the owners of the apartment was to create a modern functional interior that suits their dynamic lifestyle, something in between "design studio - high-tech - space for yourself". To emphasise main priorities of the housewife, who acts not only as a wife and a young mother, but also a professional who declares her rules (for her, a woman's place in the house is not in the kitchen), we made a common decision that this house will not have separated kitchen space.
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
ПЛАНУВАЛЬНЕ РІШЕННЯ

Рухаючись далі в руслі антикулінарної течії, вибір дизайн-бюро зупинився на самому бездоганному кухонному бренді – Bulthaup, ведучого світового виробника кухонних меблів, знаменитого своїми функціональними концепціями невидимої кухні ще з 50-х років. Все начиння зникло за розсувними та складними дверима, кухонні модулі не відрізняються від меблів для вітальні. На видноті залишилися лише гладкі глухі фасади в красивих дорогих обробках.

Single Image
Single Image
Single Image
ДЕТАЛІ

Важливу роль відведено природньому освітленню, воно розповідає історію будинку, проникаючи через скляні двері, ковзаючи по намисту світильників на стінах, перетворюючи простір на органічний центр комунікації, де члени сім'ї відпочивають, спілкуються та приймають гостей. У цьому проекті ми показали різні рівні світла, які вважаємо найважливішими: парадне світло, світло на рівні очей, світло для релаксу, догляду за собою.

Можливість інтегрувати декілька світлових рівнів в один простір дарує йому нові втілення. Наприклад, точкові світильники в ванній кімнаті перетворюють стіну на світлову завісу, яка мерехтить вночі.

Single Image
Single Image
ПРО ПРОЕКТ

В ідеальній обстановці спальні, виконаної в пудровому та блакитному тонах, також проглядається тема діамантової пишноти. Цінність дорогоцінній скриньці надає оббивка стін м'якими текстильними панелями, які обгортають натуральними тканинами та пастельними тонами.

Модернізм світильників римується зі стилістичною витриманістю головної інтер'єрної концепції – лаконічний мінімалізм – порожнеча простору, як розкіш. Це і є відповідь на сучасний споживчий запит – відпочити, сховатись від великого міста, провести час наодинці один з одним.
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image