Завантаження
00
Project Header Image
Apartment design

140ID

LOCATION KHARKIV
YEAR 2017
AREA 134,5
We were faced with the task of creating an interior with the mood of a modern Parisian apartment: cozy, homely and delicate at the same time. Since the exact reproduction is possible only in French architecture of the modern era, we followed the path of citation - "translated" it to the language of our time: we supplemented it with the latest technological solutions and relevant materials, diluted it with typical of our time decor elements.
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
ДЕТАЛІ

У кухні над столом оселився крихітний птах – світильник французького дизайнера Olivier Chabaud - він також співзвучний з мальовничими видами міста, що відкривається з висоти пташиного польоту. Площа кухні невелика, проте за рахунок вдалого планувального рішення вдалося досягти вільної та комфортної взаємодії домочадців в улюбленому місці.

Single Image
Single Image
Single Image
ПЛАНУВАЛЬНЕ РІШЕННЯ

У плануванні цієї квартири ми здійснили невеликий подвиг. Приєднуючи площу балкона було змінено геометрію зовнішніх стін квартири: кам'яні огорожі замінені на ковані за нашими ескізами, проведено скління у пропорціях, стилізовані навіть штапики та фурнітура. У плануванні застосована анфіладна система – пара французьких двостулкових дверей, розташованих по центральній осі вітальні одночасно виділяють об'єм кухні та є центральним елементом декору, надаючи простору парадний боз-артівський дух. Планування самої кухні на кшталт паризької квартири – вузенький вагончик, але її наповнення абсолютно змістовно.

ДЕТАЛІ

За всієї багатогранності французького стилю в дизайні є словосполучення, що відображає його суть – витончена простота. Світло і простір, колірна гама, деталі інтер'єру та матеріали – все підпорядковане вільному духу Франції.

Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
ДЕТАЛІ

Нарочиту яскравість та стиль «тинейджерської» дитячої, кімнаті надають чорні силуетні малюнки на дерев'яних стінах, гра контрастів проглядається і в ванної кімнати. Графічні написи над робочим столом надихають і мотивують на навчання та заняття улюбленими справами.

Single Image
ДЕТАЛІ

Кімната подружжя вийшла дуже інтимною. Як і у всіх французьких спальнях, тут немає нічого зайвого. Romance sans fin… Amour sans bornes ...

ДЕТАЛІ

Санвузол виконаний у найкращих традиціях паризьких квартир – компактний, в утилітарних поверхнях та оздобленнях. Наявність ванної в Паризькій квартирі говорить про високий статус власників – її ми винесли на перший план, а простору душову кабіну – вимогу сучасності, приховали з очей.

Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
MATERIA 174:

"Париж для нас - місце сили, місто де проходило моє становлення як молодого фахівця, місто яке багато в чому виховав мій смак – в архітектурі, в їжі, у моді, у коханні... Ніколи не втомлюся сюди повертатися."

Альона Прядко

Single Image