Завантаження
00
Project Header Image
Apartment design

153PH

LOCATION KHARKIV
YEAR 2016
AREA 235
Penthouse with a rather unusual concept of room zoning created by us. The master area, children's area, household rooms and kitchen-dining room are located on the first floor, and the second floor completely devoted to the open space of the owner's office-workshop, which flows into the living room with fireplace area. There is also a home SPA corner with an access to an open terrace.
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
ПЛАНУВАЛЬНЕ РІШЕННЯ

Кухня-їдальня розміщена вздовж сходів, що ведуть на другий поверх. Тут велике значення має не саме приготування їжі, а атмосфера спілкування процесі. Сама кулінарія має другорядне значення - як би "між іншим." Простір вміщує великий шезлонг - учасники самі оберуть точку з якою вестимуть діалог. Для зручності подачі їжі у вітальню, на другому поверсі забезпечено зв'язок кухонним ліфтом.

Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
ПРО ПРОЕКТ

Господар квартири часто працює з дому з ноутом у руках, з чим і пов'язана необхідність великої кількості можливих локацій для такої роботи. Другий поверх повністю відданий під багатофункціональний простір - іноді це місце зустрічі команди у процесі переговорів, колись це тестувальна лабораторія роботи електроніки, а ввечері та у вихідні він перетворюється на галасливу вітальню та party зону для друзів.

Стилістика та оформлення квартири обумовлені її змішаним призначенням – домашнього офісу. Щоб підкреслити універсальність приміщення, ми повністю відмовилися від текстилю на вікнах. Великі віконниці з жалюзі підтримують необхідний мікроклімат та посилюють настрій лофта.
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
MATERIA 174:

"Make Home - останні кілька років є трендом оформлення просторів від роздрібної торгівлі до навколишнього середовища, наприклад, у лікарні і звичайно ж в офісі – мова йде про створення нейтрального, чутливого та чуттєвого середовища, про простори, які є творчими, оберігаючими, привітними – дизайн, який покращує якість життя. В цьому проекті наш замовник пішов ще далі - переніс офіс додому."

ДЕТАЛІ

Зона гостьового санвузла вражає та надихає одночасно, будучи продовженням комп'ютерної гри, розпочатої у вітальні.

Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
ДЕТАЛІ

Кругле ліжко стало рішенням для трикутної форми кімнати майстер-спальні. А поворотні дерев'яні панелі - віконниці, розроблені нами спеціально для цього проекту, регулюють освітленість кімнати і формують основний елемент динамічного декору та саме узголів'я ліжка.

Single Image
Single Image
НАТХНЕННЯ

Робота з цією квартирою була схожа на роботу з офісом творчої команди, в якому є простір для життя його мешканців.
Це той щасливий випадок, коли робота не припиняється ніколи, а є способом життя.

Single Image