Завантаження
00
Project Header Image
House design

166ID

LOCATION ODESA
YEAR 2016
AREA 550
The owner of the house is a big fan of cinema, an extraordinary visual, for which the beauty of the space has primary importance. Therefore, it can be said about his house that he is trying to look around, to continuously explore the world through the huge "periscope" glass. There is exists an idea that house by the sea should be bright or colorful... Maybe it is, if it's yours summer house and you are not a native Odessan who works in the port.
Single Image
Single Image
Single Image
ПЛАНУВАЛЬНЕ РІШЕННЯ

Усередині лаконічна форма з бетону, скла та каменю пом'якшена великою кількістю дерева, що домінує в організації інтер'єрів житла. Основним декором виступає навколишня природа. Завдяки двом прозорим стінам у вітальні, зовнішній простір стає продовженням її інтер'єру, можна сказати, що воно навіть задає нові параметри та межі, утворені стіною живого лісу з одного боку ділянки та поруч соснами з протилежного.

Single Image
ДЕТАЛІ

Постійно перебуваючи під чарівністю мальовничої природи, можна милуватися захоплюючою грою світла, анфіладне проходження якого через ажурні декоративні «кола» створює неймовірні візерунки з театру тіней.

Single Image
Single Image
ПРО ПРОЕКТ

Інтер'єр створений великими мазками. Простір, великий масштаб, багато повітря та краси. Меблі підібрані з бездоганним смаком, всі предмети виглядають престижно, виразно, створюючи цілісний ансамбль у стилі mix&match, при цьому схиляють до комфортного проживання.

Single Image
Single Image
ДЕТАЛІ

Розчинити грань між житловим простором та навколишньою природою також допомагає колірне рішення. Відтінки кедра та ялівцю, в стильних і сучасних меблях, стінових панелях – наповнюють атмосферу надійністю, теплом та затишком.

Single Image
Single Image
ПРО ПРОЕКТ

Для оформлення інтер'єру використані предмети, які вже стали класикою сучасного дизайну, а також останні меблеві моделі з престижних меблевих виставок, які претендують на цю роль.

Так крісло Voyager Гаетано Пеше від B&B Italy округлою жіночністю форм, одним своїм виглядом розслаблює та запрошує зануритися в полон його обіймів. Дивана група та столики Butterfly від дизайнера Патрісії Уркіола B&B Italy, світильники Mona від Brokis - актуальною ретростилістикою звучать в унісон і надають статусну та модну тональність всьому інтер'єру.
Single Image
Сподобався інтер'єр?

Перейти до архітектури