Завантаження
00
Architecture

AR210

LOCATION UKRAINE
YEAR: 2021
AREA: 780
A private house for a family. Located in a forest village within the city limits. For its area the house is large enough. The area is shallow and elongated along the red line. The special form of the house was born in an attempt to save the forest and to leave as much space in front of the house as much as it is possible. The house fills the upper right corner of the plot. Full-size windows of the main rooms are deployed along the diagonal of the plot, giving the maximum possible review perspective.
Single Image
Single Image
Single Image
ПЛАНУВАЛЬНЕ РІШЕННЯ

При вході на ділянку будинок повністю відкривається своїм головним фасадом зі скла та травертину. Вхід позначений колонадою. А в найдальшій точці від відвідувачів ховається затишна тераса для прийняття сонячних ванн. Тут найкраща точка огляду ділянки. Потрапити сюди можна або з приватного виходу з майстер ванної або пройшовши по анфіладі, протягнутої вздовж всього лицьового фасаду. Ділянка позбавлена штучних насаджень, ми максимально прагнемо зберегти дух лісу. Анфілада одночасно і прогулянкова доріжка та спосіб скоротити сонячне навантаження на вітражі.

Single Image
Single Image
Single Image
MATERIA 174:

"Тераса це завжди або спосіб усамітнитися і побути в тиші, безпосередньої близькості до природи. Або точка збору. Її орієнтація по сонцю, місце розташування та зв'язок із внутрішніми просторами мають велике значення, залежать від призначення та обов'язково повинні бути враховані під час розробки."

Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
ДЕТАЛІ

Тільки для приватного кола зі зворотного боку будинку, пройшовши або будинок на крізь, або по секретній стежці, можна потрапити в особливе місце – на приватну терасу для спілкування. Тут як кімната без однієї стіни, що потопає в зелені саду – місце де можна колекціонувати рослини, приготувати барбекю, попліткувати з подругою і бути впевненою, що ніхто тебе не викриє. На ній буде затишно будь-якої пори року та за будь-якої погоди.

Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
ПРО ПРОЕКТ

Праворуч від головного входу в'їзна брама на ділянку та єдине мощення. Це і задній двір для персоналу, і гостьова парковка, і дорога до гаража та госпчастини. Будинок для охорони прикриває собою вихід у паркову зону лісу та на головну галявину дому, організовуючи в тандемі з будинком портал у світ природи та приватності.

Через особливості ділянки та повну відсутність прибудинкової території всередині організована велика парковка для гостей та персоналу. Будинок для охорони служить буфером, що відсікає приватну хазяйську зону. Гості, які потрапили на парковку, можуть зорієнтуватися де місце входу по великих мармуровим “зябрам”, які вказують напрямок. Пройшовши між двома будівлями опиняєшся в лісі.
Single Image
Single Image
Single Image
Сподобався проект?

Перейти до інтер'єру