Завантаження
00
Project Header Image
НoReCa

Caramelf

LOCATION KYIV
YEAR 2017
AREA 61,1
In the development of the concept for the Caramelf children's confectionery, we created a fairy-tale universe that combines interesting images for modern children, instructive, developing stories and different characters and features of the inhabitants of the fairy-tale planet. The world of fabulous caramel elves was invented for the hero. Today, this is a relevant marketing technique of Storytelling, which allows providing endless development of brand products in the form of storytelling.
Single Image
Single Image
ПРО ПРОЕКТ

Настрій у затишну атмосферу кондитерської вносить світлове та колірне рішення. Весела, забавна люстра, зібрана з райдужних пружинок-слінкі, «заграла» відразу в двох ролях як унікальне дизайнерське джерело світла, так і авторський стельовий декор. «Вулиця» з вікон-вітрин, формою нагадує будиночки ельфів, розвиває динаміку простору.

Мерехтливі вікна, острівці тепла та затишку, вносять в атмосферу загадкову міфологію казки. Як атрибути маленького щастя – карамельні тростини, що виконують функцію опори стійки - також стали успішною дизайнерською знахідкою, що пов'язує бізнес-концепцію закладу з його інтер'єром
Single Image
Single Image
Single Image
ПРО ПРОЕКТ

На особливу увагу заслуговує ідея створення колекції авторських ляльок-ельфів у ексклюзивних ( для кожного свій) костюмах літньої та зимової екіпіровок. Ця казкова компанія стала окрасою інтер'єрів шоу-румів Caramelf, розташованих у величезних торгових центрах, іноді повних смутку та нудьги для самих маленькі відвідувачів.

Проте дизайнерські рішення інтер'єру кондитерської Caramelf побудовані не на прямому цитуванні «казки», а в паралелях, зіставленнях, асоціаціях, народжуваних фольклором. Адже сучасні, поінформовані про все у світі діти вірять у казки по-новому і не люблять, коли їх водять за носа. Тому наше головне завдання було переконати замовника не переборщити з прямолінійним казковим декором, а збудувати сучасний казково-карамельний світ не менш цікавий і для дітей, і для дорослих.
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
Single Image
ДЕТАЛІ

Наші копірайтори “відправили всіх у подорож по казкового всесвіту Карамельф”. Залучення дитини в інтерактивний діалог з героями паралельно буде їх розважати та розвивати. Було написано чотири казкові книги про пригоди жителів країни Карамельф, які надалі стали основою концепт книги-упаковки для карамелі.

Single Image